Anders Pehrson bordslampa Bumling

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Bumling", Atelje Lyktan, mässingsfolierad vitmetall, höjd 60 cm, diameter ca 41 cm

Kuntoraportti

Lysfunktion saknas, anlupen skärm, slitage, bucklor

655668

Päivämäärä:

2019-06-26