Anders Pehrson bordslampa Bumling
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Bumling", Atelje Lyktan, mässingsfolierad vitmetall, höjd 60 cm, diameter ca 41 cm
Kuntoraportti
Lysfunktion saknas, anlupen skärm, slitage, bucklor
655668
Päivämäärä:
2019-06-26