Skovmand & Andersen matbord riopalisander
Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
MATBORD, runt, fanerat i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), delbart för iläggsskivor, brännstämplat ´Skovmand & Andersen, Danmark´, 1960-tal, H ca 74 cm, Diam ca 120 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Repor och slitage, iläggsskivor saknas
655671
2019-06-21