Skovmand & Andersen matbord riopalisander

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

MATBORD, runt, fanerat i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), delbart för iläggsskivor, brännstämplat ´Skovmand & Andersen, Danmark´, 1960-tal, H ca 74 cm, Diam ca 120 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Repor och slitage, iläggsskivor saknas

655671

2019-06-21