Serveringsset Tesi Göteborg

Serveringsset Tesi Göteborg
Serveringsset Tesi Göteborg
Serveringsset Tesi Göteborg
Serveringsset Tesi Göteborg
Serveringsset Tesi Göteborg
Serveringsset Tesi Göteborg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSSET, 3 dlr, silver, Tesi, Göteborg, 1950/60-tal, total vikt ca 225 g

Repor

655683

2019-06-26