Johannes Ravn oljemålning
2019-06-21
655704
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Kustbild med gräsänder, signerad och daterad J Ravn -79, olja på duk, 46x65 cm