Sideboard art noveau

Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SIDEBOARD, 1930-tal, art noveau, mellaneuropa, vitrindel med slipat glas, fanerat i ek och almrot, nedtill med två skjutdörrar med draghandtag och jalusi centralt placerad, överdel med skjutdörrar i transparent glas med bakomliggande hyllinredning, höjd 119, 153x47 cm

Kuntoraportti

655717

Päivämäärä:

2019-06-19