Sideboard art noveau
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SIDEBOARD, 1930-tal, art noveau, mellaneuropa, vitrindel med slipat glas, fanerat i ek och almrot, nedtill med två skjutdörrar med draghandtag och jalusi centralt placerad, överdel med skjutdörrar i transparent glas med bakomliggande hyllinredning, höjd 119, 153x47 cm
Kuntoraportti
655717
Päivämäärä:
2019-06-19