Sven-Olof Ehrén

Sven-Olof Ehrén
Sven-Olof Ehrén

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÈN (1927-2004): 4 motiv över Slussen, signerade Svenolov Ehrén 80, provtryck, en med dedikation "Till Sture", färglitografier, ca 80 x 55 cm

Lösa blad

655724

2019-06-19