Soffa nyrokoko, 1800-talets sista kvartal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, fanérad i valnöt, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 45 cm, längd 178 cm

Smärre slitage, fläckar

655725

2019-06-26