Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, fanerat i riopalisander (Dalbergia Nigra), utdragsskivor à 52 cm, dansk tillverkning, 1960-tal, H ca 75 cm, 120x75 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, repor
655735
2019-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här