Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Vy över Söder, Stockholm, signerad Olle Hjortzberg, daterad 1948, olja på duk, ca 88x57 cm

Ytsmuts, mindre färgbortfall

655740

2019-06-19