Emma Mulvad oljemålning

Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EMMA MULVAD (1838-1903): Bukett av fältblommor med en fjäril, ej signerad, ca1870, olja på duk, ca
40x32.5 cm

Lagning till baksidan och retuschering, mindre krackelyr

655743

2019-06-19