Lampbord Severin Hansen riopalisander
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPBORD, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), formgivet av Severin Hansen, tillverkat av Haslev Møbelsnedkeri, Danmark, etikett- och stämpelmärkt, höjd ca 50 cm, 82x82 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Brukslitage, repor
655755
2019-06-24