Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 17/1800-tal, allmoge, svarvade ben, polykrom bemålat, lådor i sargen, höjd 76, 186x80 cm
Saknar en låda, slitage och skador
655771
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här