Bord 17/1800-tal

Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 17/1800-tal, allmoge, svarvade ben, polykrom bemålat, lådor i sargen, höjd 76, 186x80 cm

Saknar en låda, slitage och skador

655771

2019-06-19