Bokhylla fanérad i betsat björk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, fanérad i betsat björk, skåp och glasad skjutdörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 126 cm, 155x37 cm

Slitage, repor och märken

655773

2019-06-26