Rolf Swedberg litografi

Rolf Swedberg litografi
Rolf Swedberg litografi
Rolf Swedberg litografi
Rolf Swedberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLF SWEDBERG (1927-2008): Figurer vid bardisk, signerad R.Swedberg,H.C, litografi, ca 59x80 cm

655775

2019-06-20