Carl Weinert oljemålning

Carl Weinert oljemålning
Carl Weinert oljemålning
Carl Weinert oljemålning
Carl Weinert oljemålning
Carl Weinert oljemålning
Carl Weinert oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL WEINERT (1845-?): Porlande bäck, oljemålning, signerad, 92x72 cm

Gammal lagning

655779

2019-06-20