Tobaksburk 18/1900-tal

Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal
Tobaksburk 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSBURK, 18/1900-tal, lock med Karl XIV Johan i profil, målade detaljer, senare träinredning, höjd ca 11,5, 12 x 12 cm

Slitage

655783

2019-06-26