Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARUSELLHÄST, 1900-talets början, polykromt bemålad samt bronserad, höjd 110, längd 171 cm
Lagningar och slitage
655785
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här