Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VITRINSKÅP, 1900-tal, enligt uppgift Axel Hjalmar Frid, fanérad i mahogny med intarsiadekor, invändigt med hyllplan, höjd 120, 61x34 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
655789
2019-06-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner