Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCO COSTA (född 1934): "Regatta", signerad Franco Costa, numrerad 29/150, färglitografi, bildstorlek ca 80x60 cm
Oramad
655814
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här