Franco Costa litografi

Franco Costa litografi
Franco Costa litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): "Tailwind", signerad Franco Costa, numrerad 29/150, färglitografi, bildstorlek ca 80x60 cm

Oramad

655817

2019-06-19