Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LJUNGBERG (1897-1973): Porträtt av ung kvinna, signerad Carl Ljungberg 1927, olja på duk, ca 74x60 cm
Krackelyr, senare spännram
655822
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här