Carl Ljungberg oljemålning

Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CARL LJUNGBERG (1897-1973): Porträtt av ung kvinna, signerad Carl Ljungberg 1927, olja på duk, ca 74x60 cm

Kuntoraportti

Krackelyr, senare spännram

655822

Päivämäärä:

2019-06-25