Carl Ljungberg oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CARL LJUNGBERG (1897-1973): Porträtt av ung kvinna, signerad Carl Ljungberg 1927, olja på duk, ca 74x60 cm
Kuntoraportti
Krackelyr, senare spännram
655822
Päivämäärä:
2019-06-25