Frans Odelmark akvarell

Frans Odelmark akvarell
Frans Odelmark akvarell
Frans Odelmark akvarell
Frans Odelmark akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Knypplerska på innergård, signerad F W Odelmark, akvarell, ca 47 x 34 cm

655832

2019-06-19