Reidar Särestöniemi litografi

Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi
Reidar Särestöniemi litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) Självporträtt, signerad i trycket, litografi, ca 59x49 cm

655850

2019-06-19