Akrivskåp

Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets anndra hälft, jalusidörr med bakomliggande fackinredning, höjd ca 165, 60x50 cm, nyckel finns

Slitage

655851

2019-06-20