Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol/Vårnatt", signerad roland S., 181/260, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm
Läs mer
655854
2019-08-20