Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol/Vårnatt", signerad roland S., 181/260, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm

Läs mer

655854

2019-08-20