Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris" ("Vårtecken, Kallskär"), signerad roland S, 174/360, färglitografi, bildmått ca 26x47 cm

Läs mer

655861

2019-08-20