Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintervila, Möja", signerad roland S, 53/200, färglitografi med kritkorrektion, bildmått ca 40x28 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout
655865
2019-08-20