Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintervila, Möja", signerad roland S, 53/200, färglitografi med kritkorrektion, bildmått ca 40x28 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

655865

2019-08-20