Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), "Forcera", kopia efter Herman af Sillén, daterad och signerad 1894, olja på pannå, 61x95 cm
Pannå med bucklor
655869
2019-06-19