Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Gillögaboden" (Kalle Anderssons bod), signerad roland S, med dediktation, omkring 1939, litografi, spegelvänd, ca 33x53 cm
Läs mer
Mindre kantreva
655870
2019-08-20