Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Gillögaboden" (Kalle Anderssons bod), signerad roland S, med dediktation, omkring 1939, litografi, spegelvänd, ca 33x53 cm

Läs mer

Mindre kantreva

655870

2019-08-20