Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 3 st., tenn, 17/1800-tal varav ett Johan Bengt Sundberg (verksam 1781-1812), Göteborg 1786, diameter ca 17-26 cm

Stötskador, slitage, bristningar

655873

2019-06-23