Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Augustikväll", signerad roland S., otydligt daterad, akvarell och krita, bildmått ca 22x43 cm

Läs mer

655874

2019-08-20