Roland Svensson
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Augustikväll", signerad roland S., otydligt daterad, akvarell och krita, bildmått ca 22x43 cm
Läs mer
655874
2019-08-20