Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): fruktstilleben", olja på pannå, 26x52 cm

Smärre slitage

655878

2019-06-23