CÉLESTE FAHLSTRÖM
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CÉLESTE FAHLSTRÖM (född 1942): "Donna Elvira", olja på pannå, signerad Céleste, 36x27 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
655880
Päivämäärä:
2019-06-23