CÉLESTE FAHLSTRÖM

CÉLESTE FAHLSTRÖM
CÉLESTE FAHLSTRÖM
CÉLESTE FAHLSTRÖM
CÉLESTE FAHLSTRÖM

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

CÉLESTE FAHLSTRÖM (född 1942): "Donna Elvira", olja på pannå, signerad Céleste, 36x27 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

655880

Päivämäärä:

2019-06-23