Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lommens bod" - Gillöga, 1945, signerad roland S, 54/200, färglitografi, bildmått ca 40,5x66 cm
Läs mer
Ytfläckar
655882
2019-08-20