Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lommens bod" - Gillöga, 1945, signerad roland S, 54/200, färglitografi, bildmått ca 40,5x66 cm

Läs mer

Ytfläckar

655882

2019-08-20