Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 155/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm
Läs mer
655886
2019-08-20