Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 155/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Läs mer

655886

2019-08-20