Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets slut, avbildar linjeskepp (Ship of the Line) från 1700-talet, avtagbar från en träsockel, tillverkad i trä, tyg och snören, ca 54 hög samt 63 lång

Små skador, ej helt komplett, smärre slitage

655902

2019-06-19