Båtmodell
Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets slut, avbildar linjeskepp (Ship of the Line) från 1700-talet, avtagbar från en träsockel, tillverkad i trä, tyg och snören, ca 54 hög samt 63 lång
Små skador, ej helt komplett, smärre slitage
655902
2019-06-19