Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 152/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm
Läs mer
655909
2019-08-20