Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 152/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm

Läs mer

655909

2019-08-20