Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, med lådor i sargerna, lösa skivor i glas, lackerade, höjd 52, 51x34 cm

Ytslitage

655918

2019-06-21