Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad roland S, 342/360, färglitografi, bildmått ca 23x47,5 cm
Läs mer
655921
2019-08-20