Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad roland S, 342/360, färglitografi, bildmått ca 23x47,5 cm

Läs mer

655921

2019-08-20