Barockbyrå 1700-tal

Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal
Barockbyrå 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, barock, 1700-tal, med låduppsats, fanerad med masurbjörk, originalbeslag i brons, original lås och nyckel, 77, 62x46 cm, nyckel finns

1 hörnbit faner saknas, 1 lös list medföljer, fanerspricka vänster sida, några lås med dålig funktion / fungerar ej

655931

2019-06-25