Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton" - Gillöga, signerad roland S., 303/360, färglitografi, bildmått ca 29x46 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout
655932
2019-08-20