Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton" - Gillöga, signerad roland S., 303/360, färglitografi, bildmått ca 29x46 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

655932

2019-08-20