Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESA RIIPPA (Finland, född 1947): Trädflyttning, signerad och daterad E Riippa 88, numrerad 31/50, etsning, ca 31x49 cm
655933
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här