Esa Riippa estning

Esa Riippa estning
Esa Riippa estning
Esa Riippa estning
Esa Riippa estning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESA RIIPPA (Finland, född 1947): Trädflyttning, signerad och daterad E Riippa 88, numrerad 31/50, etsning, ca 31x49 cm

655933

2019-06-19