Snedklaffssekretär 1800-tal

Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, barockstil, ek, 3 lådor, klaff med bakomvaramde lådinredning, höjd ca 100, 103 x 58 cm

Slitage, repor, märken

655984

2019-06-26