Wilhelm Kåge lockurna

Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna
Wilhelm Kåge lockurna

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

WILHELM KÅGE, lockurna, Gustavsberg studio 1953, Farsta, ristad dekor, brunglaserad, signerad Studio Gustavsberg Kåge X, höjd 40,5 cm

Mynning samt lock med lagning

655985

2019-06-21