Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empire, 1800-tal, ciselerad dekor, godronnerad fot, avtagbara manschetter i pläter, höjd ca 30 cm, fyllda
Fyllning i ena staken saknas, bristningar, skador
655993
2019-06-27