Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: landskap med mjölkerska och herde, olja på duk, ca 65x60 cm

Slitage, ytslitage, retuscher, krackeleringar, skadad fernissa

655997

2019-06-26