2 200 SEK
2 000 SEK
SKÅL, jade, 1900-tal, SKÅLAR, 21 st, porslin, Kina, 1800-tal, höjd ca 2,5-6 cm
Nagg förekommer, skål i jade med spricka
655998
2019-06-21