Fåtölj Philip Arctanders art
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIP ARCTANDER, fåtölj, tillskriven, 1930/40-tal, välvd stomme i bok, sadelgjord i hampa, sitthöjd ca 63 cm
Sadelgjord med fläckar, åldersrelaterat samt bruksslitage, lagningar nertill, föstärkt
656006
2019-06-20