Fåtölj Philip Arctanders art

Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art
Fåtölj Philip Arctanders art

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

PHILIP ARCTANDER, fåtölj, tillskriven, 1930/40-tal, välvd stomme i bok, sadelgjord i hampa, sitthöjd ca 63 cm

Sadelgjord med fläckar, åldersrelaterat samt bruksslitage, lagningar nertill, föstärkt

656006

2019-06-20